jump to navigation

ÇOK BİLMİŞ DEVLET VE SİYASET DÜŞMANLARINA İTHAF OLUNUR… 27/09/2010

Posted by Abdullah FURKAN in EHLİ SÜNNET MÜDAFASI, MİLLÎ GÖRÜŞ, SİYASET.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

DEVLET BİZİM REJİM ONLARIN MÜHİM OLAN DEVLETE ZARAR VERMEDEN REJİMİ DÜZELTMEKTİR. ZİRA DEVLET MİLLETTİN TA KENDİSİDİR!

BU DÜZEN TAĞUTİDİR DİYEREK SİYASETTEN VE MİLLİ GÖRÜŞTEN UZAK DURMA BAHANESİNİ (KILIFINI) BULANLARA BAZI TAVSİYELERİMİZ

O halde Alparslan Kuytul beyefendiye ve onungibi düşünenlere büyük görevler düşüyor .
-1,5 milyar islam aleminin bir araya gelmesi ALLAH(CC) ın emridir hemen toplayın .

-Düşmanın silahı ile silahlanmak ALLAH (CC) ın emridir ,buna göre teknolojiden ekonomiye ve her türlü alanda silah olarak kullanılacak ne varsa icat ve imal edin ,kafanıza yiyeceğiniz nükleer bombalara karşı sizlerde daha mükemmel silahlar yapın

-İslam coğrafyasında akan kanları durdurun .Faiz zulümdür engelleyin

-Tağuti düzenlerde zina ,içki ,kumar ,fuhuş ve her türlü melanet yasaldır müdahale edin .

-Madem ki bu düzen tağuti bir düzendir ,o halde bu düzene bağlı tüm kamu kurumları da onun bir şubesidir .Bu nedenle çocuklarınızı okullara göndermeyin.
-Vergi dairelerinde ,bankalarda hiç bir işiniz olmasın , bir velayet ve hukuk davası söz konusu olduğunda tağutun mahkemelerinde hak aramayın .

-Başta kimlik kartlarınız olmak üzere iptal edin ve hemen bu ülkeden hicret edin .Kurulu düzeninizin bozulması endişesine asla kapılmayın

-Tanımadığınız ve ömrünüzde görmediğiniz insanların islami yaşantıları hakkında bilmeden zan üzere yorum yapmayın .

-Siyonizm ve siyonistler üzerine ve tüm dünyada adaleti sağlayacak tedbirleriniz nelerdir ?Milli Görüş camiasının ortaya koyduğu gibi net ve somut örnekleri detaylı olarak bize de yazın .

-Hangi cemaata ve hangi lidere bağlıysanız onu da açık açık yazın .

-Bütün dünya insanlığının ve insanların başına debelleşmeş olmuş devletler üstü sionist şeytan şebekelerini yok edin ( yok etmekten vazgeçtik projelerinizi detaylı olarak bu güne uyarlayıp netleştirin ) bizde sizi alkışlayalım olurmu sevgili tek başına mücadele etmekle yetinen kardeşlerim?

Bir kez daha hatırlatmakda fayda görüyorum .İlim ve islami esaslara dayalı ,insanların ihtiyaçlarına uygun ve uygulanabilir bölgesel projeler ortaya koymuş olsak bile bu fazla bir şey ifade etmeyecektir .Çünki ya bütün dünya düzenini değiştirip düzeltecek imkan ,iktidar (muktedir ) ve alt yapı oluşturulması gerekmektedir ya da aksi halde bir köyü dahi dönüştürecek proje ve oluşumlara siyonist düşünce sahipleri ve işbirlikçileri izin vermeyeceklerdir . İşte bu nedenle vakıf ,dernek ,parti ve hükümet planı ile sınırlı değil dünya çapında düşünüp değerlendiren ,dengeler kurabilen yüksek bir beyine ve gerçek bir lidere ihtiyaç vardır .Vakıf ,parti ve hükümet gibi araçlar da bu amaç için kullanılmalıdır .Sömürü ve sindirme üzerine kurulu Batı medeniyeti ve bunların kumanda merkezi olan siyonist zihniyet ve bunların güdümündeki işbirlikçi hükümetler şeytanın başarısında büyük bir rol oynamaktadır .ABD ve AVRUPA devletleri kalkınmışlığının temelinde asırlar boyu Afrika ve Asyanın yağmalanan zenginlikleri ile mazlumların ve de müslümanların alın teri bulunmaktadır .Onlar siyonist ve emperyalist düşüncelerinin idamesi için NATO gibi askeri kuruluşlarıı ,BM ‘ler gibi haksızlık dağıtan kuruluşları ,Dünya bankası ve İMF gibi sömürü kuruluşlarını AB gibi ortak pazarlarını ,euro ve dolar gibi ortak para birimlerini oluşturmuşken 1,5 milyar islam alemi ve mazlum haklar dağılmışlığın ve ezilmişliğin pençesinde kıvranmakta dünyanın her yerinde müslüman ve mazlum kanları akmaktadır .Öyle ise
1- İslam birleşmiş milletleri
2- İslam ortak savunma paktı
3- İslam ortak pazarı
4- İslam ortak para birimi
5- İslam eğitim ve işbirliği kurmadan bu dertlerden kurtulmak ve bozuk dünya dengelerini rayına oturtmak mümkün olmayacaktır .İşte bu işleri planlayan ,projelendiren ,başlatan ve başaran bir lider olmalıdır .Bu lider de Allah ‘ın bu ümmete bir lutfü olarak hemen yanı başımızda durmaktadır .Büyük dava önderlerinin kıymetini anlayamayanlar onların hayat boyu hazırladıkları alt yapının ve mücadelelerinin gerçek değerini yıllar sonra bile olsa eninde sonunsa anlayacaklardır…

Klavye Mücahitleri [http://www.facebook.com/KLAVYEMUCAHIDLERI]

http://www.facebook.com/photo.php?pid=14812817&id=235012790716&fbid=10150272528025717&ref=mf

Ek Sorular (MGM)

Parti ile Cözüm olduguna İnanmayan Alparslan K.

1- Adana Anadolu Genclik dernegin de (mahalle tems.) gittiniz. Siyasetle olmaz peki neden Siyasi parti ile yakınlıgı bulunan kuruluslara irtibat kuruyor ve ziyeretlerde bulunuyorsunuz.

2-Adana Kalem vaklfında yapılan ortak yapılması planlanan güclü bir Irak mitingi icin Adana da bulunan vakıfların derneklerin ve cemaatlerle ortak mitinge katılma da istisare de cıkan karara uymadınız. ve kendi cemaaatiniz e isim üzerinde anlasamadık dediniz.yoksa istisareye de mi tarafsızsınız.

3- Bir cok sohbetlerinize katıldım orada akp ve devlet aleyhinde konusuyorsunuz. akp nin politikjalarını elestiriyorsunuz 2002 ve 2007 secimlerinizde Akpnin musahit ve sandık yönetim kurulu üyesi Furkan vakfınızın adamlarından cıktı.

3-A) Bir sohbetinizde bulundugumda orada söyle demistiniz hayatımda kıldıugım en güzel namaz mısırda İhvan-ı müsliminle demistiniz. ihvanı müsliminin mısır ( firavun ) sisteminde bir cok milletvekili vardır siyasi olarakta partileri vakıfları yardım kurulusları vardır.bir cok cevreden ıhvanı müslimin icin mısır milli görüsü denmekte iken sohbetlerinizde de bolca bahsediyorsunuz.

4-hadi türkiyede ki siyasi hareketleri desteklemiyorsunuz. Peki internet sayfalarınızda Hiz-but tahrir i destekliyorsunuz. tahrir’in Türkiye sorumlusu ( temsilcisi ) Hiz-but tahririn siyasi fikri v.s v.s v.s hareket oldugunu basın a acıkladı. siz simdi kendinizle celisiyorsunuz.

5-Furkan vakfının zayıf oldugu illerde diger vakıflarla beraber hareket ediyorsunuz. Vakfınızın güclü oldugu illerde neden diger cemaatleri yok sayar davırlar icerisindesiniz.

6-Dinde siyaset yok söylemleri ile taraftar toplayıp sonrada siyasi alanda temsil güc ve memuriyet kazanıyorsunuz.

7-Teskilatınızı kurdugunuz yıllarda Milli Genclik Vakfında Bulunan Abilerden cok destek aldınız bugun helen icerinizde bir cok insan eski mili genclik vakfı ve Anadolu genclik derneginden ikin siz onlar aleyhinde konusuyorsunuz.

8-Soru sormak icin verdigim soru kagıdı nicin size hic ulasmadı arkadslarımın yolladıgı sorulara cvp alamadın kursunun kenarında oturan arkds neden soruları okluyor ve onun ön gördügü sorular sıze geliyor.

9-Milli Görüs hakkında ne dusunuyorsunuz sorusuna hic cvp alamadım sizden.

10- Bu arada Milli Görüs bir idoloji degildir. İslam Görüsüdür.

Konuyla ilgili diğer yazıyı okumak için tıklayınız.

Reklamlar

Yorumlar»

1. Arif Ankaralı - 27/09/2010

Çok güzel bir yazı dilinize, emeğinize sağlık…

2. ercan - 19/10/2010

abdullah furkan kardeşim helal olsun sana ve seni yetiştiren anana babana ve hocalarına….

bakma sen bunların demokrasi şirktir küfürdür zarttır zurttur dediklerine, başta hz ebubekir (ra) efendimiz olmak üzere 4 halife efendimizde “biat” la yani “oyla” yani “demokrasiyle” halife oldular…

aslında mesele demokraside değil, demokrasiyi 4 halife efendimiz gibi adilane ve merhametli bi şekilde icraa etmekte.


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: